Jautājumi un atbildes

Ir jāiegādājas spēles biļete un jālejuplādē aplikācija LOQUIZ savā viedtālrunī.

Spēli var spēlēt jebkurā vietā un laikā pēc Tavas izvēles. Izvēlies maršrutu, dodies un spēle notiks!

Tu saņemsi e-pastu no cilpo.lv ar piekļuves datiem - lietotājvārdu un paroli. Pārbaudi e-pasta  "spam" vai "reklāma" mapes, ja neatrod mūsu e-pastu.

Iegādājoties biļeti, Tu uz e-pastu saņemsi gan lietotājvārdu, gan paroli 😉

Protams, pēc iegādes, Tu vari izmantot šo biļeti 90 dienu laikā.

Spēles sākumā informatīvās ziņas uzlec pašas no sevis. Ja spēles jautājumi turpina to darīt, tad aplikācija ir ieskaitījusi Tavu kustību kopš aplikācijas atvēršanas brīža.

Šādā situācijā, ir pilnībā jāaizver aplikācija un jāieiet atpakaļ, izmantojot "Turpināt iepriekšējo spēli".  Ja tas nepalīdz, tad reģistrējieties spēlē vēlreiz (ar to pašu kodu), un izvēlaties savu komandu no saraksta: "Resume with an existing team". Ja tas arī nepalīdz, tad sazinieties ar teh.atbalstu (tel.nr.var atrast aplikācijā zem Info).

Šādā situācijā, izmantojot citu telefonu, ieejiet aplikācijā izmantojot to pašu piekļuves informāciju, un nevis reģistrējiet jaunu komandu, bet izvēlieties savu komandu no saraksta: "Resume with an existing team" un spēle turpināsies.

Mājieni, jeb "hinti" nemaksā punktus, bet visi, kas tos izmanto ierindojas zem citām komandām, ja ir iegūts vienāds punktu rezultāts.

Jā. Ja kādu iemeslu pēc ir jāpārtrauc spēle, vari to atsākt Tev ērtā brīdī, izvēloties opciju "TURPINĀT IEPRIEKŠĒJO SPĒLI". Tas darbojas vienas spēles ietvaros.

Visticamāk ierīcei ir klusuma režīms vai vienkārši jāpagriž skaļāk 🔊

Ja vēl nav, pēc kārtīgas cilpošanas būs!