1

Dodies uz spēļu izvēlni

Dodies uz spēļu izvēlni 

CILPO.LV 

mājaslapā.

2

Izvēlies spēli, ko vēlies spēlēt

Spēļu ir daudz. Izvēlies to, kuru vēl neesi spēlējis! Spied "Skatīt vairāk" uz izvēlētās spēles.

3

Pievieno spēli grozam

Spied "Pirkt spēli" vai "Pievienot grozam", ja plāno iegādāties vairākas. Nākamajā solī būs iespēja ievadīt atlaižu kupona kodu, ja Tev tāds ir.

4

Izmanto atlaižu kodu

Ja Tev ir atlaides vai dāvanu kods, ievadi to attiecīgajā laukā. Esi uzmanīgs ievadot kodu - ievēro lielos un mazos burtus un citus simbolus. Ievadot derīgu kodu, izmainīsies summa pirkuma informācijas laukā. 100% atlaides gadījumā tur parādīsies 0,00 €. Kad kods ievadīts, spied Pirkt!

5

Ievadi kontaktinformāciju

Aizpildi visus laukus, lai varam nosūtīt Tev spēles piekļuves datus. Pēc tam spied "Turpināt" un, ja nepieciešams, veic apmaksu savā izvēlētajā bankā!

6

Saņem lietotājvārdu un paroli

Kad esi veicis pirkumu, mēs Tev nosūtīsim e-pastu ar spēles Lietotājvārdu un Paroli. To var izmantot tikai vienu reizi!

7

Sagatavojies spēlei

Lejupielādē vai atjaunini aplikāciju Loquiz. Svarīgi atļaut lietotnei piekļūt ierīces atrašanās vietai, fotokamerai un galerijai. Uzlādē viedierīci vai sagatavo līdzi ārējo bateriju. Saģērbies pastaigai, atbilstoši laikapstākļiem.

8

Sāc spēli

Lietotnē Loquiz ievadi e-pastā saņemto Lietotājvārdu un Paroli. Svarīgi ievērot burtu lielumu un simbolus. Iepazīsties ar spēles instruktāžu un spied "Sākt spēli". Parādīsies uzraksts "Ievadet komandas nosaukumu". Izdomā un ievadi komandas nosaukumu un dalībnieku vārdus un spied OK. Sāc cilpot sevis izvēlētā maršrutā!

Ja rodas papildus jautājumi, varbūt vari atrast atbildes te: 

FAQ

Spēles pamācības video ir te:

Ja nesanāk atrast risinājumu, sazinies ar atbalsta dienestu un mēs Tev palīdzēsim.